Advokátní kancelář Pokorný, Wagner & partneři, s.r.o.

Personálie

  • Novým předsedou Rozhodčího soudu (RS) při Hospodářské komoře České republiky a Agrární komoře České republiky byl pro nové tříleté funkční období obměněným předsednictvem RS zvolen Zdeněk Somr, viceprezident HK ČR a dosavadní místopředseda RS. Novými místopředsedy se stali Radek Pokorný a Alena Bányaiová. Místopředsednický post dále obhájili Bohuslav Pavlík a Jan Ptáček. Bývalý předseda RS Bohuslav Klein je nyní čestným předsedou rozhodčího soudu. Ve třináctičlenném předsednictvu Rozhodčího soudu při Hospodářské komoře České republiky a Agrární komoře České republiky poprvé zasedli prezident HK ČR Petr Kužel a dále František Honsa, Petr Hostaš, Karel Marek, Alexandr Mareš a Radek Pokorný. Naopak funkční období skončilo zmíněnému Bohuslavu Kleinovi a také Josefu Češelskému, Jaromíru Drábkovi, Václavu Hlaváčkovi, Vítu Horáčkovi a Janu Kocinovi. Složení nového předsednictva: Alena Bányaiová, Miroslav Bělina, František Honsa, Petr Hostaš, Petr Kužel, Karel Marek, Alexandr Mareš, Ondřej Novák, Bohuslav Pavlík, Radek Pokorný, Jan Ptáček, Zdeněk Somr, Jan Veleba.
  • Asociace osobního prodeje v červnu představila své nové vedení. Jejím novým předsedou se stal Miroslav Kopřiva, který působí zároveň jako generální ředitel společnosti Oriflame. Dosavadní předseda Jan Stránský se po osmi letech stal členem představenstva. Třetím členem výkonného orgánu asociace se stal Rodrigo Contreras, generální ředitel společnosti Avon. K jejich jmenování došlo už v dubnu 2010.
  • Společnost Infor, poskytovatel podnikového softwaru pro středně velké společnosti, oznámila, že Soma Somasundaram byl jmenován na pozici senior viceprezidenta v oblasti globálního produktového vývoje. Je přímo zodpovědný Jimu Shaperovi, výkonnému řediteli Infor. Somasundaram je nyní hlavou týmu pro výzkum a vývoj a ponese odpovědnost za definování softwarových a technologických strategií a za řízení vývoje a uvádění kompletního souboru podnikových aplikací a rozhraní Infor.

Regal (newsletter)